Dizilerden Haberler Var

Uzun zamandır dizi dünyasında neler olup bittiğini haber vermedim size. Bugün bayağı eski ama size haber vermediğim şeyleri de burada bulacaksınız. O yüzden uzun bir post olabilir, şimdiden uyarayım: İkinci sezonu 14 Temmuz’da başlayacak olan The Newsroom yeni sezon posterlerini yayınlayarak yeni sezon için ağzımızın suyunun akmasına sebep oldu. Zaten yabancı dizilerin en sevdiğim yanlarından biri de her sezon için olan bu poster olayı. Newsroom_S2_Poster.indd

w680 (1)

w680 (8)

w680 (2)

w680 (4)

w680 (5)

w680 (6)

w680 (7)

 Ve bir efsane daha dizi dünyasına giriş yapıyor. Hannibal ve Bates Motel gibi sinema efsanelerinin bir bir dizi versiyonlarını izlemeye başladık. Sonbaharda bunlara Dracula’da katılacak. Hem de başrolü benim her daim favorim olan Tudors’un yakışıklısı Jonathan Rhys Meyers oynayacakmış. NBC yeni sezonunda Cuma günleri dizi karşımızda olacak.

Dracula_NBC_1_5_12_13-600x436

Netflix bu web dizi olayını iyi kıvırdı malum. House of Cards’ın ardından Hemlock Grove’da iddialı bir giriş yapmıştı dizi dünyasına. Bu girişin ardından yine bizi hiç şaşırtmadan ikinci sezon onayını aldı bile.

images (4)

Doctor Who’dan bir iyi bir de kötü haberimiz var. Önce kötü haberi vereyim en iyisi. Doctor Who’muz yine değişecekmiş. Yeni sezonda böylece dizi tarihinin 12. Doctor Who’su karşımızda olacak. İyi haberimiz ise dizinin gidişiyle en çok üzen karakteri Rose ile ilgili. Kasım ayında 50. yıl özel bölümü yayınlanacak malum Doctor Who’nun. İşte o bölümde çok kısa da olsan Billie Piper’i yani Rose’u görebilecekmişiz.

images (5)

Şimdilik dizi haberlerimizi tadında bırakalım diyorum. Uzun zamandır yazmamış olmanın vicdan azabıyla sizi uzunca bir süre yeni yazılara boğacağım zaten.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logo

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter picture

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook photo

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ photo

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s