Diziyken Gerçek Olan Aşklar: Lea Michele-Cory Monteith

images (9)

Yazı dizilerini son zamanlarda çok ihmal ettim farkındayım. İşte uzun zamandır ihmal ettiğim bir köşemiz var bugün, Diziyken Gerçek Olan Aşklar. Bu haftanın konukları Glee dizisinin çifte kumruları Lea Michele ve Cory Monteith.

images (3)

Yaklaşık bir yıldır birlikte olan çiftimiz Glee setinde tanışıp, mercimeği fırına verenlerden. Çift yakın zamanda sıkıntılı bir dönemden geçtiler. Cory Monteith madde bağımlılığından kurtulmak için kendi isteğiyle rehabilitasyona yatmıştı. Tabi ki Lea Michele sevgilisini yalnız bırakmamıştı. O dönemlerde sevgilisi hakkında ” Cory’i çok seviyor ve destekliyorum. Bu olayda sonuna dek yanında olacağım. Bu kararı verdiği için minnettarım ve onunla gurur duyuyorum” diye açıklama yapmıştı Lea Michele.

images (10)

Çifte sette tüm zamanlarını beraber geçiriyor olmak yetmiyor olsa gerek. Onları her yerde bir arada görebilirsiniz. Süpermarket alışverişlerini bile birbirleri olmadan yapmıyorlar.

images (2)

Çiftin en büyük sorunlarından biri boy sorunu. Cory 1.91, Lea 1.60 boyunda olunca biraz edi büdü görünümü veriyorlar tabi ki.

images (1)

Sette de el ele göz göze bir hayat yaşıyor çiftimiz.

images (7)

Lea Michele dillere destan aşklarını boynunda sevgilisinin isminin olduğu kolyeyi taşıyarak herkese duyuruyor.

images (4)

Bir dönem Lea Michele için hamile dedikoduları çıkmıştı, ancak dedikodular asılsız çıktı tabi ki.

images (12)

En başlarda tipik ünlü çiftler gibi en başlarda çift ilişkisini reddetmişti. Uzunca bir süre biz sadece arkadaşız naraları atmışlardı.

images (5)

Lea garibimin ömrü Cory için fedakarlık yapmakla geçiyor. İçinde bir acıların kadını, fedakar bir kadın var. Cory, Lea’yı ailesiyle tanıştırmaya gittiğinde son zamanlarda kilo alan Cory ile ailesi dalga geçmiş meğerse. Cory buna içerleyince hemen annesi, ay pardon sevgilisi Lea’dan zayıflamak için yardım istemiş. Vejetaryan Lea hemen sevgilisini sebzelere boğmuş ve dokuz kilo vermesini sağlamış.

images (11)

Sette beraberler, davetlerde beraberler, tatillerde beraberler, alışverişte beraberler, maç izlerken beraberler, beraberler de beraberler özetle. Sevgiliden çok yapışık ikiz gibiler, sıkılmıyor mu birbirlerinden acaba çok merak ettim valla. Neyse çiftimize mutluluklar dileyip, yapışık ikiz hayatları sonsuza dek sürsün diyoruz.

About these ads

Diziyken Gerçek Olan Aşklar: Lea Michele-Cory Monteith” üzerine bir yorum

  1. Glee izlerim magazin de takip ederim de peki ben ne ara bunu kaçırmışım :) Lea Michele’i sevemiyorum ben o yüzden bu çifte sempati besleyemiyorum :))

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logo

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter picture

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook photo

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ photo

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s